هنگام بسته شدن قرارداد یا این که توصیه عکس های تان حتما از عکاس تان بخواهید تا مثال های گالری ها را نشان تان دهد . گالری ها می‌توانند زیاد متنوع باشند . جلد آن‌ها می‌تواند چرمی , پارچه ای , پلاستیکی و . . . باشد و نیز چنین قادر است رنگ ها و طرح های گوناگون داشته باشد . در ضمن گهگاه این قابلیت موجود هست که بتوانید یک کدام از عکس های تان ر ا روی جلد گالری چاپ فرمایید .

 ♦ در صورتی‌که نمیخواهید به همگی دعوت شدگان عکس یادبود بدهید خوبتر است روز پاتختی و یا این که روزهای دیگر آن را پخش نمایید . چون احتمال دارد مهمان‌ها دیگر هم دلشان بخواهد که از عکس های قشنگ شما داشته باشند و در شرایطی که شما آنها را از مداد بیندازید به احتمال بسیار اندوهگین خواهند شد . پس خوبتر است به هیچ عنوان عکس ها را نشان ندهید تا در یک شرایط خوبتر که خویشاوندان تان را دیدید عکس ها را تنها به آن‌ها بدهید .

 ♦ هنگام عقد قرارداد حتما از عکاس خویش بخواهید تا در لیست عکس های تان چندین عکس سیاه و سپید هم بگذارد . چون عکس سیاه و سپید زیبایی خاصی دارااست و رازی در آن مخفی است که در عکس های رنگی نیست . ضمن این‌که عکس سیاه و سپید بجهت سابق و کلاسیک بودنش هیچوقت از مد نمی افتد و از زیبایی اش هم کم نخواهد شد .

 پیشین از تعیین آتلیه عکاسی عروسی حتما این مقاله را مطالعه فرمایید . **

 ♦ برای عکاسی عروسی هم آسانی را پیشه نمائید . چون شما بازیگر ی هالیوود نیستید که نیاز به جلوه های ویژه داشته باشید بایستی عکس هایی داشته باشید که هنگامی نوه های تان آن های را نگاه می نمایند خنده شان نگیرد . پس نوع های تخیلی یا این که ژست های مانکن ها را فراموش فرمائید و به عکس های معمولی و ارگانیک راضی باشید . همان دیگر تلاش نمائید خودتان باشید .

 ♦ خوب تر است عکاسی را گزینش فرمایید که با وی حس راحتی داشته باشید . این مسئله از این نظر دارای اهمیت است که در صورت حس اندوه یا این که خجالت , فیگورها و در غایت عکس های تان غیرعادی و تصنعی خواهند شد . هر قدر با عکاس تان حس راحتی داشته باشید , بیشتراز هنر وی میتوانید لذت ببرید و متعاقبا بیشتر به شما خوش خواهد گذشت .

 گذشته از تعیین آتلیه عکاسی عروسی حتما این مقاله را مطالعه کنید . **

 ♦ از عکاس خویش بخواهید که از تمام لحظات دارای اهمیت نظیر لحظه ی عقد کردن و لحظه هایی که حس عمیقی با همسر یا این که خانواده تان تجربه می‌کنید , حتما عکاسی نماید . عکاس نباید تنها عکاسی فیگور یا این که پرتره نماید , بلکه می بایست به‌دنبال شکار لحظه های ناب باشد و هر چه درین عمل خبره خیس باشد در کارش پیروز خیس و حرفه ای خیس خواهد بود . اکثر زمان ها وقت ها عروس و دامادها عکس هایی را که به صورت اتفاقی از آنان گرفته شده‌است را بیش از عکس های آتلیه

اتلیه عکاسی عروس